Tarpinstitucinio bendradarbiavimo ypatumai vaiko atostogų metu

2019 metų kovo 18 dieną Vėliučionių vaikų socializacijos centre įvyko metodinė diena „Tarpinstitucinio bendradarbiavimo ypatumai vaiko atostogų metu“ Susitikime dalyvavo Savivaldybių tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatoriai, Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyba, atvejo vadybininkai.
Susitikimo metu dalyviai aptarė vaiko atostogų planą, priėmė tam tikrus susitarimus: Tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatoriai, teikia Centrui siūlymus bei rekomendacijas atostogų plano sudarymui, atostogų metu susitinka su įstatyminiu vaiko atstovu ir vaiku, aptaria vaiko resocializaciją, vaiko socialinę integraciją bei kitų atostogų planą, kreipiasi į Vaiko gerovės komisijos policijos pareigūną ar teritorinę policijos įstaigą dėl bendradarbiavimo, kad vaikui atvykus į savo gyvenamąją vietą – atostogų, patikrintų jį pagal nurodytą gyvenamąjį adresą.
Vėliučionių vaikų socializacijos centro direktorė V. Grigaitienė pristatė, Centre naujai teikiamą Mediacijos paslaugą. Centras teikia konsultacijas įstatyminiams vaiko atstovams ir vaikui – tarpininkauja, siekdamas taikaus ginčų ir tarpusavio nesutarimų sprendimo dėl vaiko ugdymo, resocializacijos, socialinės integracijos grįžus į gyvenamąją vietą.

Dėl dalyvavimo metodinėje dienoje

SUSITARIMAI DĖL BENDRADARBIAVIMO 2019-03-18

Du pristatymai: 2019-03-18 ir Atostogų planas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.