Profesijų meistriškumo konkursai

Šių metų gruodžio 12 d. Vėliučionių vaikų socializacijos centre vyko, suvirinimo elektra rankiniu būdu, o gruodžio 13 d. medienos apdirbimo meistriškumo konkursai, kuriuose dalyvavo visi moksleiviai, kurie ugdomi šioje įstaigoje. Konkursų metu buvo vertinama, kaip ugdytiniai įsisavino I pusmečio mokymo programas, kokias žinias, įgūdžius ir kompetencijas įgijo.
Suvirinimo konkurso metu mokiniai turėjo pagal pateiktus brėžinius suvirinti siūles įvairiose erdvinėse padėtyse kampiniu sujungimu vienasluoksnėmis siūlėmis.
Medienos apdirbimo konkurse, iš skirto ruošinio, per nustatytą laiką, turėjo išpjauti ir dekoruoti suvenyrinę Kalėdų eglutę. Turėjo pademonstruoti žinias ir įgūdžius apie medienos plokščių apdirbimą rankiniais ir elektriniais įrankiais bei, kaip naudojami dažai, lakas ir impregnantai.
Komisija tikrino išpjauto gaminio atitikimą pagal duotą brėžinį, darbo veiksmų nuoseklumą, pjovimo linijos lygumą, gaminio padengimą laku ir užbaigto gaminio vizualinį, estetinį vaizdą.
Komisijos vertinimu tiek viename konkurse tiek kitame su užduotimi susitvarkė visi mokiniai. Išrinkti pirmos, antros ir trečios vietų nugalėtojai, kurių darbai atlikti kruopščiai, vizualiai ir estetiškai užbaigti. Geriausiai pasirodę mokiniai buvo apdovanoti Vėliučionių vaikų socializacijos centro įsteigtais diplomais ir prizais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.