Profesijos paieška

Gegužės 20 d. Centro ugdytiniai kartu su klasės auklėtoja A. Lučkauskiene vyko į Trakų rajone įsikūrusią amatų mokyklą „Sodžiaus meistrai“.
Renkantis specialybę labai svarbu kuo daugiau žinoti apie būsimą profesiją ir ateities perspektyvas. Amatų mokykloje mokiniai buvo supažindinti su jos veikla, aplinka, susipažino su staliaus, dailidės, virėjo ir konditerio specialybėmis, apžiūrėjo dirbtuves, įrangą, klases. Mokiniams buvo leista patiems pagaminti keksiukus ir juos kūrybingai papuošti. Iš paruoštų dalių per 10 min turėjo sudėti medinę kėdutę. Ši mokykla profesinio mokymo programas įgyvendina pameistrystės mokymo forma. Tai labai sudomino mūsų auklėtinius ir ne vienas rimtai susimąstė pasirinkti šią mokyklą savo karjeros pradžiai.
Vaikinai grįždami namo, užsuko į Trakus. Trakai pasitiko gražėjančiu įvaizdžiu, atvirumu pasauliui ir žmonėms. Legendinė Lietuvos valdovų rezidencija, mėlynuojantys ežerų vandenys ir vaizdingos pakrantės – visa tai, išlikę čia, Trakų krašte. Vaikinai turėjo puikią progą laivu paplaukioti ežeru ir paklausyti istorinių pasakojimų apie Trakų praeitį. Apžvalginė išvyka mokiniams paliko puikų įspūdį ir į centrą grįžome gerai nusiteikę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.