Mokytojų dienos šventė

Spalio 3 d. Vėliučionių vaikų socializacijos Centre tradiciškai buvo paminėta Mokytojų diena. Tą dieną,  vos  tik peržengę mokyklos slenkstį, mokytojai buvo pasitikti su gėlėmis ir vaikų sveikinimais.

14.00 val. mokytojai buvo pakviesti  į konferencijų salę kur mokiniai paruošė pristatymą dėkodami mokytojams ir teikdami virtualias puokštes.  Šiemet Vėliučionių vaikų socializacijos centro mokytojų kolektyvui šventė buvo ypatinga, netradicinė. Mokytojus pasveikinti atvažiavo  Švietimo kokybės ir regioninės politikos departamento vyriausias specialistas Petras Navickas.

15.00  valandą mokyklos dešimtokai pakvietė visus mokytojus į lietuvių kalbos pamoką. Mokiniai džiaugsmingai laukė tos minutės, kai galės atsisėsti į mokytojo kėdę bei patirti naujų įspūdžių. „Mokiniai“( mokytojai) gavo užduotį,  kurios nenorėjo atlikti, paaiškėjo, kad ne visi noriai atlieka pavestus darbus bei klauso „mokytojo“, tad pastarasis turėjo pasistengti pritraukti „mokinių“ dėmesį ir juos sudrausminti. 10 klasės mokiniai tuo metu  pavadavo kitus mokytojus. Baigiantis dienai, mūsų šios dienos  „mokytojai“ pripažino, kad mokytojo darbas nėra toks lengvas, kaip jiems atrodė, kiti pasakė kad nesugebėtu dirbti tokio darbo….

Po pamokų į Centro holą   rinkosi mokytojai ir mokiniai bendrai nuotraukai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.