METODINĖ DIENA KAUNE

2019 metų sausio 30 dieną Kauno vaikų socializacijos centre „Saulutė“ vyko Centrų „Metodinė diena“ pasitarimas. Jame dalyvavo trijų  centrų – Vėliučionių vaikų socializacijos centro, Gruzdžių vaikų socializacijos centro, ir Kauno vaikų socializacijos centro „Saulutė“ – direktoriai ir pavaduotojos ugdymui.

Bendradarbiaujant su kitų socializacijos centrų specialistais, vyko pozityvus pasidalijimas žiniomis bei patirtimi. Kaip padėti vaikui įveikti sunkumus – tartasi, ieškota sprendimų, siekiant pozityvių ugdymo ir resocializacijos proceso rezultatų.

Aptarti Centrų pertvarkos klausimai, diskutuota dėl patalpų išdėstymo, Centrų bendrabučių renovacijų bei Gruzdžiuose, statinio įrengimo aplinkos sutvarkymo ir t.t.

Kiekvienas su vaikais susiduriantis specialistas papasakojo apie tokius atvejus, kai įvykių nepavyko pakreipti norima linkme, apie problemas, kurių nepavyko išspręsti.

Įvardiję, kas padėjo siekti užsibrėžtų tikslų, bendradarbiaujantys specialistai galės sėkmę atnešusiais būdais remtis ateityje.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.