Mes kartingų turnyro dalyviai

Birželio 1 d. įvyko vienuoliktasis kartingų turnyras inicijuotas Nepriklausomybės akto signataro Egidijaus Bičkausko su bendraminčiais: vaiko teisių apsaugos kontroliere Edita Žiobiene, Lietuvos kaimo sporto ir kultūros asociacijos „Nemunas“ valdybos pirmininku Kęstučiu Levickiu ir VšĮ „Promo events“ kartodromo direktoriumi Dariumi Jonušiu.
Plojimais buvo sutikti organizatoriai, išklausyti jų palinkėjimai, padėkos dalyviams ir svečiams. 12 val. duotas startas lenktynių pradžiai.
Kol vaikai laukė savo eilės lenktyniauti, jie galėjo vaišintis gėrimais su bandelėmis, apžiūrinėti motociklus ir bendrauti su klubo „Warriors“ motociklininkais. Vaikai buvo pakviesti pasėdėti galingame automobilyje. Vėliau visi buvo pakviesti papietauti, kurių metu buvo galima paragauti kareiviškos košės ir pasiklausyti lenktynininkų patarimų.
Po pietų lenktyniauti pradėjo vyresni vaikinai tarp kurių buvo ir mūsų Centro auklėtiniai M. D. ir T. B. Nors vaikinams ir nepavyko patekti tarp prizininkų, tačiau jų kova buvo jaudinanti, atkakli, suteikianti jiems daug jaudulio ir sportinio azarto. Komandinius važiavimus užbaigė auklėtojai.
Renginio kulminacija tapo dalyvių, parodžiusių geriausius laikus, lenktynės. Vyko nugalėtojų apdovanojimai bei galimybė sudalyvauti prizų loterijoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.