Centre sporto diena

Birželio  08 d direktorė Vitalija Grigaitienė  Centro stadione surengė   lengvosios atletikos  varžybas. Jose dalyvavo visi Centro jaunuoliai, kurie varžėsi tarpusavyje.

Dalyvaujant  lengvosios atletikos varžybose ir aktyviai  treniruojantis  ugdomos svarbiausios žmogaus fizinės ypatybės: greitis, jėga, ištvermė, lankstumas, vikrumas bei daugybė kitų žmogaus gyvenime būtinų judesių elementų mokėjimų ir įgūdžių, kurie sudaro pagrindą toliau tobulintis daugelyje kitų sporto šakų Mūsų tikslas, kad vaikai kuo daugiau judėtų. Į lengvosios atletikos pavasario varžybų programą įtraukta ištvermę ir jėgą  ugdančios sporto šakos.   Buvo parengtos  trys  rungtys: 60 m., 2000 m. bėgimas,  ir granatos metimas.

Nugalėtojų vardus  iškovojo ir aukso medaliais pasidabino: Artūras P. dviejų rungčių nugalėtojas, Rimantas G. granatos metimo rungtyje buvo stipriausias. Antrą vietą ir sidabro medalius iškovojo  Darius M, Armandas M,  ir Artūras P,   o trečiąją vietą užėmė Armandas. M Dovydas S ir Kajus V.

Sveikiname nugalėtojus, o visiems kitiems dėkojame už aktyvų dalyvavimą ir parodytą ryžtą nugalėti.